סיב"ט

 

מה זה סיב"ט ?

סיב"ט הינו האגף ליצוא ביטחוני במשרד הביטחון.

סיב"ט מעודד את הייצוא הביטחוני של מדינת ישראל ומקדם את העשייה הלאומית והבינלאומית של הייצוא הביטחוני.

אגף סיב"ט מסייע לתעשיות הביטחוניות הישראליות בצמיחתן, תורם לכלכלה הישראלית ותורם להתחזקותם של צה"ל ומדינת ישראל על ידי קידום שיתופי פעולה בינלאומיים וכניסה לענפים ושווקים חדשים.

התעשיות הביטחוניות בישראל מהוות מנוע מרכזי בכלכלה ובתשתית של מדינת ישראל וכמובן בהגנה על יעדי הביטחון הלאומיים. אגף סיב"ט מבין היטב את הצרכים של צה"ל ושל המדינה ומשתמש בידע זה על מנת לקדם את התעשיות הביטחוניות הישראליות ולהרחיב את הייצוא הביטחוני בשווקים הבינלאומיים.

תפקידים של אגף סיב"ט

 

תפקידים מרכזיים של אגף סיב"ט

קידום שיתופי פעולה בינלאומיים : אגף סיב"ט מאתר ומקדם שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים בין תעשיות ביטחוניות ישראליות לבין ארגונים ממשלתיים, תעשייתיים וצבאיים בכל העולם.

שיווק בינלאומי : אגף סיב"ט מספק לתעשיות הביטחוניות במדינת ישראל כלים ושירותים שיסייעו להם במאמצי השיווק והמכירה על מנת להרחיב את הייצוא הביטחוני בשווקים בינלאומיים.

לדוגמה: יצירת קשר עם גורמי רכש מחו"ל, נתינת מידע עסקי, ניהול אתר קהילת היצואנים הביטחוניים, קיום סדנאות שיווק וכדומה.

תקשורת שיווקית : על מנת לקדם את היצוא הביטחוני ולחשוף ולשווק מוצרים של התעשיות הביטחוניות, אגף סיב"ט משתמש בכלים שונים בתחום התקשורת השיווקית.

לדוגמה: תערוכות ביטחוניות, הוצאת ספר "מדריך הייצוא הביטחוני", החזקת מערך קשרי עיתונות ויחסי ציבור, פרסום מודעות וכדומה.

מערך שירותים לרשות היצואן : אגף סיב"ט מסייע לתעשיות הביטחוניות בישראל על ידי העמדת כלים ושירותים ייחודיים התורמים לפיתוח העסקים בעולם.

 

 מעוניין לעבוד עם משרד הביטחון? צור קשר ותשאיר לנו את היתר.